FF SPORT Oficjalny dystrybutor Pirelli Motorsport

Rekomendacje

Kajetan Kajetanowicz
Kajetan Kajetanowicz

"Wiele czynników ma wpływ na końcowy wynik w rajdzie. To złożony sport, który wymaga od załogi i całego zespołu mądrych decyzji, często podejmowanych pod presją czasu. Jedną z nich jest dobór opon, które w rajdach określane są mianem „czarnego złota”. Odpowiednio dobrane ogumienie nierzadko bywa kluczowym elementem w walce o zwycięstwo."

Vice-Mistrz Świata WRC3 2021, 5x Rajdowy Mistrz Polski, 3x Rajdowy Mistrz Europy

Grzegorz Grzyb
Grzegorz Grzyb

"Opony Pirelli są niezwykle stabilne i precyzyjne. Dzięki nim czuję się bardzo komfortowo w rajdówce, co pozwala na maksymalne wykorzystanie mojego samochodu podczas odcinka specjalnego. Bardzo dziękuję za pomoc w wywalczeniu tytułu Mistrza Polski - to nasza wspólna zasługa!!!"

2x Mistrz Polski, 5x Mistrz Słowacji

Mikołaj „Miko” Marczyk
Mikołaj „Miko” Marczyk

"W sezonach 2017 i 2018 miałem przyjemność jeździć w rajdach na oponach Pirelli. Wybór był trafiony, mieliśmy opony na każde warunki, które pozwalały na wygrywanie odcinków specjalnych na każdej nawierzchni. Jestem zadowolony ze współpracy i cieszę się, że mogę korzystać z rozwiązań Pirelli."

2x Mistrz Polski 2021, Vice-Mistrz Europy 2021

Wojciech Chuchała
Wojciech Chuchała

"Profesjonalizm daje najwyższą jakość - na odcinku specjalnym musisz w pełni ufać i wiedzieć, że opony które dają Ci mnóstwo sygnałów o tym co dzieje się z samochodem, są najlepsze. Tu nie ma kompromisów - dlatego od lat najlepiej rozumiemy się z oponami Pirelli."

Mistrz Polski 2014, Mistrz Europy ERC 2 2016

Zbigniew Staniszewski
Zbigniew Staniszewski

Używam opon Pirelli, na których w R5 rocznie przejeżdżam około 2 tyś. km. Wielokrotnie uratowały mnie z opresji, dlatego mam zamiar używać tych opon nadal.

Mistrz Polski RX 2021, Mistrz Europy CEZ RX 2021

Hubert Laskowski
Hubert Laskowski

Opony Pirelli są bardzo precyzyjne. Jest wiele rodzajów mieszanek do wyboru, które można dobrać do każdych warunków. Opony Pirelli nigdy mnie nie zawiodły, są bardzo wytrzymałe bo wystarczają naprawdę na wiele kilometrów i bardzo się cieszę, że mogę startować właśnie na oponach Pirelli.

Vice-Mistrz Łotwy 2021, Vice-Mistrz Łotwy Junior 2021, Vice-Mistrz Litwy 2021, Vice-Mistrz Litwy Junior 2021