FF SPORT Oficjalny dystrybutor Pirelli Motorsport

Rekomendacje

Kajetan Kajetanowicz
Kajetan Kajetanowicz

"Wiele czynników ma wpływ na końcowy wynik w rajdzie. To złożony sport, który wymaga od załogi i całego zespołu mądrych decyzji, często podejmowanych pod presją czasu. Jedną z nich jest dobór opon, które w rajdach określane są mianem „czarnego złota”. Odpowiednio dobrane ogumienie nierzadko bywa kluczowym elementem w walce o zwycięstwo."

5x Rajdowy Mistrz Polski, 3x Rajdowy Mistrz Europy

Grzegorz Grzyb
Grzegorz Grzyb

"Opony Pirelli są niezwykle stabilne i precyzyjne. Dzięki nim czuję się bardzo komfortowo w rajdówce, co pozwala na maksymalne wykorzystanie mojego samochodu podczas odcinka specjalnego. Bardzo dziękuję za pomoc w wywalczeniu tytułu Mistrza Polski - to nasza wspólna zasługa!!!"

2x Rajdowy Mistrz Polski, 3x Rajdowy Mistrz Słowacji

Mikołaj „Miko” Marczyk
Mikołaj „Miko” Marczyk

"W sezonach 2017 i 2018 miałem przyjemność jeździć w rajdach na oponach Pirelli. Wybór był trafiony, mieliśmy opony na każde warunki, które pozwalały na wygrywanie odcinków specjalnych na każdej nawierzchni. Jestem zadowolony ze współpracy i cieszę się, że mogę korzystać z rozwiązań Pirelli."

Rajdowy Vice-mistrz Polski

Wojciech Chuchała
Wojciech Chuchała

"Profesjonalizm daje najwyższą jakość - na odcinku specjalnym musisz w pełni ufać i wiedzieć, że opony które dają Ci mnóstwo sygnałów o tym co dzieje się z samochodem, są najlepsze. Tu nie ma kompromisów - dlatego od lat najlepiej rozumiemy się z oponami Pirelli."

Rajdowy Mistrz Polski, Rajdowy Mistrz Europy ERC2

Zbigniew Staniszewski
Zbigniew Staniszewski

Używam opon Pirelli, na których w R5 rocznie przejeżdżam około 2 tyś. km. Wielokrotnie uratowały mnie z opresji, dlatego mam zamiar używać tych opon nadal.